PRIDOBITEV MEDNARODNEGA STANDARDA AACI

Bolnišnica za ginekologijo v porodništvo Kranj je zaključila nov postopek akreditacije pri AACI. S pridobitvijo akreditacije je BGP Kranj dokazala, da izpolnjuje ali presega standarde varnosti pacientov. Akreditacijski program AACI je edini, ki standarda ISO 9001 in EN 15224 združuje s kliničnimi zahtevami.

"Program AACI je v skladu z našo dolgoročno zavezanostjo kakovosti in varnosti pacientov," pravi  Andreja Cerkvenik Škafar, dr. med., direktorica BGP Kranj. "Zmožnost vključevanja standardov kakovosti ISO 9001 z našimi kliničnimi in finančnimi procesi je velik korak naprej."

"Ocene vam lahko veliko povedo o kakovosti. Pet zvezdic pomeni, da boste v hotelu deležni prvorazredne namestitve. Iz akreditacije pa je razvidno, da bolnišnica izpolnjuje mednarodne standarde glede varne oskrbe bolnikov," dodaja Andreja Cerkvenik Škafar, dr. med.