PRIDOBITEV CERTIFIKATA KLINIČNE ODLIČNOSTI V PORODNIŠTVU

S ponosom vam sporočamo, da smo 9.8.2016 uspešno prestali prvo mednarodno akreditacijsko presojo po AACI standardu za področje porodništva in tako postali prva bolnišnica na svetu, ki je mednarodno akreditirana s standardom odličnosti na področju porodništva.
Bolnišnica za ginekologijo in porodništvo Kranj slovi po dolgoletni in bogati tradiciji. Usmerjena je k individualni in celostni zdravstveni obravnavi in nudi visoko varne in kakovostne zdravstvene storitve.

Pridobljeni certifikat pomeni nagrado za dolgoletni trud nam zaposlenim in obenem tudi obveza, da bomo nadaljevali pot  po jasno postavljeni strategiji in zastavljenih ciljih, ter tako bodočim staršem vtisnili rojstvo otroka kot enkraten dogodek, prežet s čustvi, obenem pa varen in zaupanja poln.