Pomembno obvestilo

Vse porodnice ter druge pacientke, ki bi potrebovale nujno zdravstveno obravnavo in imate znake značilne za okužbo s COVID19 ali okužbo, potrjeno v zadnjih dneh oz. ste v izolaciji ali karanteni zaradi COVID 19 prosimo, da nas prej pokličete na tel. št. 04 20 82 800 in najavite svoj prihod.

Posebna navodila veljajo tudi za pacientke, naročene na pregled.

Ob upoštevanju navodil se bomo lahko pripravili za varno obravnavo in bo le ta potekala hitreje.

Pacientke, ki ste že naročene na pregled in imate znake značilne za okužbo s COVID19 ali okužbo, potrjeno v zadnjih dneh oz. ste v izolaciji ali karanteni zaradi COVID 19, prosimo, da pokličete na točko za naročanje, na tel. št. 04 20 82 800, od ponedeljka do petka, med 7. in 14.30 uro, kjer se bomo dogovorili za ustrezen način obravnave.

Hvala za razumevanje in vaše sodelovanje.

BGP Kranj